30 Temmuz 2007 Pazartesi

Sineklerin Tanrısı

Bu yaz boyunca öldürdüğüm bütün sivrisineklerin ruhuları birleşip intikam almak için geri döndüler dün gece..Sabah bi kalktım sağ gözüm balon gibi, kesinlikle açamıyorum..ulan .bne sivriye bak, gelmiş gözkapağımdan sokmuş... hayır bide sağ gözüm daha net görüyo, bari soldan soksaydı..bünyesi hertürlü görüntüyü kaldırmayan insanlar linki tıklamasın.. benden söylemesi
şimdi de içimi bir evham kapladı, ya gözüm
böyle olursa diye......
ıyykk kuscam şimdi...

8 yorum:

zenocadı dedi ki...

ayy onlar ne biçim fotoğraflar yaa içim bi tuhaf oldu..Iyyykk!

H2O2 dedi ki...

İnsanın göz kapaklarının ebatı, gözlerinin ebatı ie doğru ortantılı olur tushucum. Bir sineğin o kadar geniş bir alanı sokma ihtimali gayet yüksek.

zenocadı dedi ki...

Turshu unutmadan ekliyimm...Sinerler senden intikam almaya gelmediler bence Hayko ile alakalı bişi bu..Ee ne demiş atalarımız alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste..ne güsel bi söz di mi?anladın sen anladın:)

Adsız dedi ki...

o fotoraftaki kişinin gözleri kurtlanmış, çürümeee yüz tutmuş.

şimcik sivrisineklerle ilgili bi hikayemi anlatcam, bu olay nreden baksanız 8 yıllık;
bi gun ailecek misafirliie gitmiştik,
yazdı yine böle kavurucu sıcaklar vardı. camları açık bırakmıştık. gece 1 gibi eve geldik ve gördüümüz manzara karşısında tüylerim tiken tiken oldu. butun odaların tavanları silme sivrisinek dolu, tavanlar simsiyah. okadar sivri nasıl girmiş içeri şaşırdım. sanki göç etmişlerdi. akın akın eve girmişler. neyseki elektrik süpürgesi imdadımıza yetişti ve hepsini sildik süpürdük.

ve turshu o gun gerçekten orda olmak istemesdin emin ol. yine bi gozle ii yırtmışsın.

[turshu] dedi ki...

zenocan, gerçekten ıykkk..

kürşatcan, yaa demek öyle!! [vıdı vıdıcı karı cırlama efekti]
en son, "gözlerin de pek büyü..upss ne diorum ben pot kırıyodum nerdeyse" gibi bişey geveliyodun. dayanamadın dimi :))

zenocan, hayko insanın gözüne bişey mi dedim laan?? sadece "adamın gözkapaa orjinalmiş, trip olsun die oynamıyolarmış meğer" dedim. yalansa yalaan de!!

iskican, orda olup bütün o sivrileri süpürmeyi çekti canım şimdi. hoş bizde o kadar çok miktarda yok ama hiç bişey fayda etmiyo olanlara da. ne biçim bi türle karşı karşıyayız bilemiyorum, herşeye bağışıklık geliştirmiş ibneler.. süpürge ii fikir olabilir :P yok artık o kadar de deel... :))

Nis dedi ki...

Resimler çok korkunçtu be turshum ama insan hissetmez mi yahu gözünün içine böyle bir şeyin yuva yaptığını...

H2O2 dedi ki...

Valla orada çok saçma bir laf ediyordum. Çünkü ben yeni tanıştığım zaman saçmalarım. Az daha sana da saçmalıyordum :) Hani gözlerin koccaman ama bu gayet iyi manada edilmiş bir söz.

[turshu] dedi ki...

Eeywallaahh.. iyi manada 8)